Az Erzsébet hídi zászlóleszedő nyomában a rendőrség

2026. június 23., kedd 15:41
Budapest Nemzeti Közleménytár

Budapest, 2026. június 23., kedd - Novák Előd kifizeti a szivárványos zászlók Dunába dobása miatti bírságot

Budapest mindenkié! - ezért sem fogadható el, hogy kisajátítsa az Erzsébet hidat egy párt vagy bármilyen politikai mozgalom, mint pl. az LMBTQSTB-lobbi a zászlóival. Érthető, ha a provokációra a szivárványos rongyok eltávolításával válaszolt az utca embere, a tiltakozó akció végrehajtója, aki már felvette a kapcsolatot a bírságot átvállaló Novák Előddel, és kérte felvételét a Mi Hazánk Mozgalomba is. Novák Előd videóját az alábbi linken tekinthetik meg: https://www.youtube.com/watch?v=SCrFEK0rfDs ------------------------------------------------------------------- Kiadó: Mi Hazánk Mozgalom ------------------------------------------------------------------- A Nemzeti Közleménytár oldalán található közlemények nem képezik az MTI hírkiadás részét, az MTI által szó szerint továbbított tartalomért minden esetben a közlemény beadója a felelős. A közlemények forrásmegjelöléssel (NKT) szabadon és korlátozás nélkül felhasználhatók. Az NKT szolgáltatással kapcsolatban további információt az nkt@dunamsz.hu elektronikus levelező címen kaphat.