Vitézy újraindította a fővizsgáztatást, ami eddig is ment - a Fidesz álláspontja
Budapest, 2026. június 25., csütörtök - Vitézy Dávid megint elhasalt. Ezúttal a Dunakeszi Járműjavító ügyében.
Nem fosztogatnak, hanem osztogatnak. A Dunakeszi Járműjavítót a Fidesz-kormány megmentette a bezárástól, és ezzel megmentette több száz család munkahelyét. A céget Vitézy Dávid brüsszeli haverjainak szankciós intézkedései hozták lehetetlen helyzetbe. A brüsszeli szankciós politika rengeteg kárt okozott a magyar gazdaságnak, amit a nemzeti kormány folyamatosan igyekezett elhárítani. A Dunakeszi Járműjavítót megmentő döntéshozók és -végrehajtók tiszteletet és elismerést érdemelnek, nem pedig elmarasztalást és támadást a közlekedéspolitika útvesztőiben szánalmasan bolyongó kezdő minisztertől. Havasi Bertalan, a Fidesz kommunikációs igazgatója Kiadó: FIDESZ - Magyar Polgári Szövetség ------------------------------------------------------------------- A Nemzeti Közleménytár oldalán található közlemények nem képezik az MTI hírkiadás részét, az MTI által szó szerint továbbított tartalomért minden esetben a közlemény beadója a felelős. A közlemények forrásmegjelöléssel (NKT) szabadon és korlátozás nélkül felhasználhatók. Az NKT szolgáltatással kapcsolatban további információt az nkt@dunamsz.hu elektronikus levelező címen kaphat.